• Školský výlet 06.06.2023 😍

Výlet zabezpečuje: riaditeľka EMŠ, Mgr. Denisa Kočišová

Spôsob prepravy: autobusom

Odchod: 8:30 hod parkovisko EMŠ   Príchod: 14:00 hod parkovisko EMŠ

Rodičia môžu v daný deň priniesť deti do EMŠ v obvyklom prevádzkovom čase.

Rodičia vyzdvihujú v daný deň deti o 14:00 hod z parkoviska EMŠ.

Zabezpečenia stravy a pitného režimu: desiatu a pitný režim zabezpečí zákonný zástupca dieťaťa.

Obed je zabezpečený priamo na ranči. V deň výletu sú všetky deti odhlásené  z obedov v materskej škole.

Milí rodičia na výlet zabezpečte deťom potrebné veci:

–        vhodný športový odev a obuv (pršiplášť, slnečné okuliare, krém na opaľovanie, pokrývka hlavy,                ráno ošetrite deťom pokožku prípravkom proti kliešťom a proti slnečnému žiareniu)

–        osobné veci dieťaťu označiť menom

–        zbaliť veci do osobného ruksaka dieťaťa – náhradné veci, pitný režim, ovocie, desiata

U triednej učiteľky podpíšete Informovaný súhlas zákonného zástupcu žiaka – organizovanie hromadnej školskej akcie.

Ďakujeme.

• Pozvanie: Deň matiek v EMŠ 💕💕💕

• 16.05.2023 / 15:30 hod

• Pozývame Vás na vystúpenie, ktoré sa uskutoční pri príležitosti DŇA MATIEK.

KEDY: 16.05.2023, 15:30 hod

KDE:AULA EMŠ

Tešíme sa na mamky, ale aj ostatných členov rodiny.

EMŠ!

• DEŇ MATIEK V EVANJELICKOM KOSTOLE

• 14.05.2023

dňa 14.05.2023, sa uskutoční v našom evanjelickom kostole vystúpenie pri príležitosti DŇA MATIEK.

Poprosíme Vás, aby ste s deťmi prišli pred kostol o 09:30 hod.

Vystúpenie deti bude po kázni, teda približne o 9:45 hod.

Vystupovať budú všetky deti našej EMŠ, preto Vás veľmi pekne prosíme, aby ste prišli všetci.

ĎAKUJEME!

EMŠ!

• Prevádzka počas letných prázdnin

• 03.07.2023 - 14.07.2023

riaditeľstvo EMŠ SNV Vám so súhlasom zriaďovateľa oznamuje, že prevádzka EMŠ počas letných prázdnin bude prebiehať v dňoch 03.07.2023 – 14.07.2023.

• Prevádzka EMŠ bude znova pokračovať v školskom roku 2023/2024 s nástupom 04.09.2023.

• Prosíme Vás, nahláste vo svojich triedach, ktoré deti budú EMŠ v týchto dňoch navštevovať, aby sme vedeli nahlásiť stravu.

• Ďakujeme!