• Rande s leporelom

• 22.6.2023

Ďakujeme SPIŠSKÉMU KULTÚRNÉMU CENTRU A KNIŽNICI V SNV za pozvanie na čítanie rozprávok, divadelné predstavenie PLEŠKO A STRIEBORNÁ BORKA a tvorivú dielňu pre deti.

Všetko sa nám páčilo a tešíme sa aj nabudúce.

• SPOLU DEŤOM 2023

• Aj naši predškoláci ( plus náhradníci ) sa zúčastnili športovo - edukačno - zábavného dňa v MADARAS parku.

Ďakujeme za krásnu akciu organizovanú Správou školských zariadení mesta SNV.

link na reportáž:

• Boxes of Blessing III

• ​​​​​​​Projekt na podporu rodín na Ukrajine

Milí rodičia a milé deti,

ECAV na Slovensku nás už tretíkrát srdečne pozýva do spolupráce na kľúčovom projekte pomoci ľuďom vo vojnovej zóne na Ukrajine.

Cieľ projektu: zabezpečiť materiálnu pomoc v podobe potravín a hygienických potrieb pre ukrajinské rodiny. 1 škatuľa znamená zabezpečenie potrieb pre 1 ukrajinskú rodinu približne na jeden mesiac.

Tieto krabice poputujú do frontovej línie na Ukrajine v polovici Júla.

Viac informácií nájdete na www.ecav.sk

Tento krát sme zapojili aj našu EMŠ, nakoľko je odberné miesto už aj v Poprade a teda je to pre nás blízko a vieme to na dané miesto doručiť.

V najbližšom čase vyvesíme v EMŠ presne daný zoznam produktov, ktoré je potrebné zakúpiť do daných krabíc.

Každý z Vás za môže zapísať k určitému produktu, ktorý kúpi.

Objednali sme dve krabice a teda veríme, že spoločne naplní jednu krabicu veľká trieda a jednu krabicu malá trieda.

Produkty, ktoré zakúpite, môžete potom spoločne vložiť s deťmi do krabice a vysvetliť im, kam to poputuje aby si uvedomili, aký dobrý skutok spravili.

V menej celého ECAV na Slovensku Vám veľmi pekne ďakujeme.

• Deň deti 1.6.2023 🌞🌞🌞

• Dnes to bol veru krásny a úsmevný deň.

Vám milé deti želáme, nech ste takéto usmiate, šťastné, zdravé a milované po každý deň v roku.